Więcej niż zespół, więcej niż DJ

Wesela z Gwiazdami
Skontaktuj się już dziś

Wesela z Gwiazdami

Kilka słów o Live Act’ach

Wesela z Gwiazdami to jedyna taka oferta w Polsce, łącząca w sobie obsługę DJ’a wodzireja wraz z pełną energii muzyką na żywo w wykonaniu znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Zapewne nie raz słyszeliście już połączenie DJ’a z saksofonem, skrzypcami czy innym instrumentem, jednak jakość, jaką gwarantuje Art and Show znacząco przewyższa oferty dostępne na rynku. Zastanawiacie się dlaczego? To proste. W teamie Art and Show znajdziecie nie zwykłych muzyków, a artystów grających na co dzień w znanych zespołach, czy też finalistów programów i konkursów muzycznych. To wszystko sprawia, że live na Waszym weselu będzie wyjątkowy.

Saksofon (Sax Fighter)

Współpracując z najlepszym saksofonistą w Polsce, współtwórcą utworu „Mr Zoob ft. Jazzowski – Kawałek podłogi” możecie liczyć, na sporą dawkę emocji w formie muzyki improwizowanej, a także koncert na żywo!

Elektroniczne skrzypce

Mam coś i dla Żony i dla Męża, czyli niesamowite dźwięki elektronicznych skrzypiec zarówno w męskiej jak i żeńskiej odsłonie. W roli artystów najlepsza Polska skrzypaczka klubowa i finalista programu „Mam Talent”.

Bębny / Conga

Zapraszamy Was na wesele pełne emocji i latynoskich brzmień. Bo przecież nie ma nic bardziej gorącego niż rytmy wybijane na congach i bębnach, które poruszą każdego. W roli artysty najlepszy polski bębniarz klubowy!

Wokal męski i żeński

Ona, obdarzona anielskim głosem, obok, którego nie da się przejść nie zwalniając kroku. On zaś obdarzony głosem, którego barwa może przypominać Bryana Adamsa, co można było usłyszeć podczas finału „Bitwy na głosy”.

Wesela z gwiazdami, czyli energetyczne live act’y

Poznaj naszą ofertę

Specjalnie dla tych wszystkich, którzy wahają się pomiędzy DJ’em, a zespołem przygotowaliśmy ofertę łączącą w sobie obsługę DJ’a połączoną z muzyką na żywo (Live Act) w wykonaniu artystów polskiej sceny muzycznej, o których przeczytasz TUTAJ. Całość otoczona jest profesjonalnym nagłośnieniem oraz dekoracją światłem i ciężkim dymem do pierwszego tańca (taniec w chmurach).

Pakiet Art White

idealny dla małych wesel do 50 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 24 punktów światła)
Dowolny Artysta / Gwiazda z Art and Show 

Pakiet Art Gold

idealny dla średnich i dużych wesel do 200 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 80 punktów światła)
Dynamiczne oświetlenie sceniczne
(8 ruchomych głów, 4 panele Worm White)
Mgła Hazar
Dowolny Artysta / Gwiazda z Art and Show

Pakiet Art Silver

idealny dla małych i średnich wesel do 80 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 60 punktów światła)
Dowolny Artysta / Gwiazda z Art and Show

Pakiet Art Exclusive

idealny dla ekskluzywnych i dużych wesel do 300 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 80 punktów światła)
Dynamiczne oświetlenie sceniczne
(8 ruchomych głów, 4 panele Worm White)
Mgła Hazar, ciężki dym (do pierwszego tańca)
Dowolni Artyści / Gwiazdy z Art and Show (do trzech artystów)

OPinie o Art and Show

Co o nas mówią Klienci?

Byliśmy pierwszą firmą w Polsce tworzącą Live Act’y z Gwiazdami. Jest to połączenie Dj’a z muzyką graną na żywo. Zobacz co o naszej pracy sądzą klienci i ich goście. 

Ada i Robert

Saksofon „zrobił” swoje! Polecamy i dziękujemy.

MAgda i Andrzej

Bez dwóch zdań, saksofon to hmm, coś czego nie da się opisać, ale polecamy wszystkim. Michał, świetna robota! Dziękujemy!

Kamila i Mirek

Nasze wesele było tak wspaniałe, że ciężko opisać je słowami. Tyle emocji i wrażeń, które nam zafundowaliście przekroczyło nasze oczekiwania. Wiemy już, że wesele z saksofonem w tym wydaniu to coś co wszyscy zapamiętamy na długie lata.

w

Ania i Wojciech

Dziękujemy za wspaniałą oprawę wesela Art and Show. Wspaniałe prowadzenie, świetna komunikacja, rewelacyjne skrzypce i światło nie do opisania.

Dorota i Arek

Występy na żywo dodały niesamowitego klimatu i emocji, których nie zapomnimy. I oczywiście prowadzenie wesela przez pana Michała wzorowe 🙂