Art and show

Dj na Imprezę
Skontaktuj się już dziś

Dj na Imprezę

Współpraca z Art and Show

Eventy okolicznościowe

Impreza okolicznościowa to wiele pasujących do siebie elementów tworzących spójną całość. Niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów tej układanki jest obsługa muzyczna. Podejmując współpracę z Art and Show możecie liczyć na indywidualne podejście do każdego typu imprezy, które zagwarantuje Wam doznania na najwyższym poziomie. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie (zarówno sceniczne jak i do dekoracji światłem eventu), doświadczeni DJ’e i konferansjerzy to tylko kilka elementów dzięki którym Wasz event zakończy się sukcesem.

Eventy biznesowe

Eventy biznesowe i imprezy firmowe to swojego rodzaju budowanie relacji zarówno z partnerami firmy, czy też z jej pracownikami w zależności od rodzaju imprezy. Podejmując współpracę z Art and Show możecie liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę podczas samego eventu, ale także na zaangażowanie w procesie jego tworzenia. Specjaliści z Art and Show pomogą stworzyć Wam idealny scenariusz eventu, dostosować oświetlenie i nagłośnienie do jego stylu, co przełoży się na pozytywny wizerunek firmy i tysiące niezapomnianych wspomnień.

Eventy art and show

zobacz jakiego typu imprezy obsługujemy

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE:

 • osiemnastki
 • urodziny i imieniny
 • jubileusze
 • studniówki
 • połowinki
 • bale andrzejkowe
 • bale sylwestrowe
 • bale karnawałowe

EVENTY FIRMOWE:

 • jubileusze
 • bale biznesowe
 • gale okolicznościowe
 • imprezy integracyjne

OPinie o Art and Show

Co o nas mówią Klienci?

Nasza praca jest dla nas pasją. Kochamy to co robimy, rozwijamy się, z każdym weselem chcemy być lepsi. Poznaj opinie klientów o naszej pracy, sprawdź nas, zobacz kim jesteśmy i jak spełniamy weselne marzenia.

Asia i Maciej

Wesele było epickie.

Marta i Tomek

Było inaczej, lepiej niż się spodziewaliśmy! Art and Show to strzał w dziesiątkę. DJ, który ma pasję, zaangażowanie i doświadczenie. Dobór utworów, niesamowite oświetlenie. Dziękujemy!

Sara i Michał

Dzisiaj już wiemy, że prowadzenie wesela przez DJ’a, Wodzireja to najlepsze co mogło nas spotkać. Zabawa do białego rana, a także te piękne dekoracje światłem. W skrócie, bajkowy klimat w niesamowitej oprawie świateł! Polecamy!

w

Monika i Andrzej

Panowie z Art and Show rozwalili system. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Ich prowadzenia jak i grania. Duże poczucie humoru i bardzo fajny dobór repertuaru. Dziękujemy i polecamy Art and Show.

Monika i Krzysztof

Dziś sama nie wiem co było lepsze, sama zabawa, czy opinie naszych gości, którzy wspominają nasze wesele do dziś. Dziękujemy ekipie Art and Show za wiele wrażeń.

TEAM PROFESJONALISTÓW

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Impreza okolicznościowa czy firmowa to wiele pasujących do siebie czynników. Team Art and Show to grono profesjonalistów zajmujących się obsługą muzyczną, oświetleniem czy nagłośnieniem. W związku z tym podejmując współpracę z nami możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług i wiele pozytywnych emocji.

DJ'E i konferansjerzy

Doświadczeni DJ’e i konferansjerzy stworzeni do zadań specjalnych.

artyści (Live act'y)

Artyści polskiej sceny muzycznej, których utwory poruszą każdego.

Oświetlenie

Dekoracje światłem i oświetlenie sceniczne nadające klimatu.

nagłośnienie

Profesjonalne nagłośnienie dopasowanie do rodzaju i wielkości eventu.