O nas

Art and Show

 

Dowiedz się dlaczego warto współpracować z najlepszymi DJami i fachowcami z agencji Art and Show.

DJ, Konferansjer, właściciel Art and Show

Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

Dj i wodzirej

Pełen pozytywnej energii doświadczony DJ i konferansjer. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku siedmiu lat, jednak przygoda z DJ’ką rozpoczęła się w 1999r. Praca w małych i dużych klubach w regionie nauczyła go miksowania na najwyższym poziomie, co potwierdził podczas konkursu DJ’ów w 2002 roku uzyskując tytuł Vice Mistrza Polski lata 2002.

Współpracując z artystami reprezentuje najwyższą jakość świadczonych usług w regionie, co zostało potwierdzone otrzymaniem najbardziej prestiżowej nagrody w branży ślubnej Zankyou International Wedding Awards 2018, w kategorii Muzyka i animacje, przyznawanej przez międzynarodowy portal Zankyou.

Muzyka na żywo / Live Act’y

Exclusive Artist

Pesos

Sax Fighter (saksofon)

Niewątpliwie najlepszy polski saksofonista określony mianem Sax Fightera. Jego nietuzinkowy styl grania, ekspresja, wrodzona charyzma i moc, którą przekazuje widowni podczas swoich wystąpień sprawiają, że imprezy z jego udziałem są zawsze niezapomnianym przeżyciem. Będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubowych saksofonistów, grywa na największych festiwalach muzycznych w Polsce i poza jej granicami. Jego wrodzony talent i zamiłowanie do saksofonu zaprocentowało wieloma wydaniami znanych utworów, w tym znanym wszystkim “Mr Zoob ft. Jazzowski – Kawałek podłogi”.

Muzyka na żywo / Live Act’y

Artyści i wokaliści

Dominik Chmurski

Skrzypek elektroniczny

Finalista polskiej edycji “Mam Talent”, wirtuoz muzyki improwizowanej.

Dziubee Drummer

Bębny kongo

Mistrz latynoskich brzmień, którego gorące rytmy zaczarują każdego.

Artur Caturian

Wokalista

Finalista polskiej edycji “Bitwy na głosy” z pełnym egzotyki głosem z Armenii.

Monika Makowska

Wokalistka

Obdarzona  anielskim głosem perła w męskim gronie Art and Show.