Art and show

Dj na wesele
Skontaktuj się już dziś

Dj na wesele

Kilka słów o nas

Zapewne już w dzieciństwie każda kobieta i co drugi mężczyzna marzy o tym dniu. Piękna biała suknia, bajkowa dekoracja, przepiękne oświetlenie i pierwszy taniec w lśniących światłach przy Waszym ulubionym utworze.
Dzięki profesjonalnej obsłudze DJ’ów weselnych z Art and Show, u boku ukochanego męża, przy muzyce z waszego pierwszego tańca i romantycznej dekoracji światłem masz okazję przeżyć niezapomniane chwile na swoim weselu.

DJ’e z Art and Show to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w muzyce z lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych oraz we współczesnych hitach i wszystkim, co daje energię do zabawy.

Aby Wasze wesele było tym wyśnionym i wymarzonym, DJ’e z teamu Art and Show prowadzonego przez Michała Urbaniaka dostosują się do Waszych preferencji muzycznych, doradzą i stworzą niesamowite przedstawienie, które zadowoli Was, Waszych rodziców, świadków, rodzinę i przyjaciół.

Największe hity

Z nami przeniesiesz się w świat lat 70-tych, 80-tych, 90-tych ale również zasmakujesz współczesnej muzyki rozrywkowej miksowanej na żywo.

Animacje ze smakiem

Najważniejsze dla nas jest aby wszyscy Twoi goście doskonale się bawili, dlatego nasze animacje nie przekraczają granicy dobrego smaku.

Profesjonalne prowadzenie

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w graniu wesel i eventów co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość prowadzonych imprez.

Efektowne oświetlenie

Dzięki profesjonalnemu oświetleniu ścian, stołów i elementów architektonicznych cała sala nabierze magicznego nastroju.

 

Wesela stylizowane

Wesele w stylu rustykalnym, boho, glamour czy np. Star Wars, to raj dla naszego oświetlenia i muzyki dostosowanej do klimatu imprezy.

Wesela międzynarodowe

Od wielu lat prowadzimy wesela w języku angielskim, niemiecki, francuskim, włoskim, również przy udziale konferansjerów.

Zobacz jak się bawią nasze Pary Młode

DJ wodzirej na weselu Art and Show 

Podejmij najlepszą decyzję

DJ na wesele – 10 głównych korzyści

Zbadalismy rynek, aby przygotować ofertę, która wyprzedzi konkurencję djską z Bydgoszczy i innych miast w każdym aspekcie i będzie idealnie dostosowana do wymagań i oczekiwań przyszłych Par Młodych.

DJ’e z doświadczeniem

klubowym i eventowym

DJ’e grający pod marką Art and Show posiadają bogate, imponujące doświadczenie zarówno eventowe (imprezy firmowe i okolicznościowe oraz wesela) jak i klubowe. Dzięki temu możecie liczyć nie tylko na profesjonalnego konferansjera, lecz także na miksowanie muzyki na najwyższym poziomie. 

 

60% więcej mocy światła

i 50% więcej punktów światła na scenie

Oświetlenie sceniczne to nie tylko sam kolor. Aby całość nadała wydarzeniu efektu ważna jest zarówno ilość punktów światła na scenie jak i ich odpowiednia moc. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie o wiele większy zestaw oświetleniowy niż w innych firmach tego typu. Taki zestaw gwarantuje niesamowite show światła na parkiecie.

 

O 280% gęstsza chmura

dzięki profesjonalnej maszynie do ciężkiego dymu

O tańcu w chmurach marzy wiele Par Młodych. Niestety większość spotykanych maszyn do ciężkiego dymu nie poradzi sobie z dużym parkietem czy licznymi obrotami podczas pierwszego tańca. Właśnie dlatego posiadamy maszynę, która wyprodukuje o 280% gęstszą chmurę i dodatkowo stworzy piękne obłoki nad parkietem.

 

Do 120% więcej nagłośnienia

i cyfrowy mastering dźwięku

Bardzo ważnym elementem jest dla nas jakość dźwięku. Właśnie dlatego w naszym zestawie znajdziecie do 120% mocniejsze nagłośnienie niż u innych firm z regionu. Dodatkowo całość wspiera cyfrowy mikser spotykany na największych koncertach i eventach. Niekoniecznie musi grać to głośniej, ale na pewno zagra o wiele czyściej.

 

Pełnowymiarowe konstrukcje

oraz eleganckie stanowisko DJ’a

Nie używamy ramp na statywach i dekoracyjnych słupów. Wygląd i estetyka gra dla nas bardzo ważną rolę, stąd oświetlenie sceniczne zamontowane jest na pełnowymiarowych konstrukcjach scenicznych. Zaś eleganckie, podświetlane stoły weselnych DJ’ów są idealnym dopełnieniem całego zestawu znajdującego się na sali.

 

Wesele w różnych językach 

wielojęzyczni DJ’e i konferansjerzy

Aby każdy z Waszych gości czuł się wyjątkowo, możecie liczyć na obsługę konferansjerską podczas wesel wielojęzycznych. Nasi DJ’e na wesele i konferansjerzy bez problemu poradzą sobie z weselami mieszanymi, gdyż mówią w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim i hiszpańskim.

 

40% więcej punktów światła

na sali o 50% większej mocy

Większa ilość punktów światła od innych firm tego typu to także większa moc i profesjonalne oświetlenie sali. Aby uzyskać taki efekt, często nie wystarczy oferowane obecnie przez większość firm 50 punktów światła, gdyż poza którymi konieczne jest także zastosowanie szerokokątnych oświetlaczy (zobacz także Dekoracje światłem).

 

Operator światła

w pakiecie z oświetleniem scenicznym

Dzięki oświetleniu scenicznemu można stworzyć przepiękny teatr światła. Nie jest to jednak możliwe przy pracy automatycznej oświetlenia, którą stosują wszystkie firmy z regionu, za wyjątkiem Art and Show. Nasz doświadczony operator dostosuje oświetlenie do tego, co będzie działo się w danym momencie.

 

Profesjonalna maszyna do mgły

zamiast duszącego dyskotekowego dymu

Jakże często podczas różnego rodzaju imprez można spotkać gęste, duszące dymy, które dodatkowo uniemożliwiają zrobienie “czystych” zdjęć czy filmu. Oferowana przez Art and Show wytwornica mgły da niemalże niewidoczną “mgiełkę” dymu i sprawi, że promienia oświetlenia scenicznego dadzą niepowtarzalny efekt.

 

Jedyne w Polsce Live Act’y

z Gwiazdami oraz finalistami telewizyjnych show

W oferowanych przez nas Live Act’ach (Wesela z Gwiazdami) nie znajdziecie muzyków z filharmonii, czy muzyków klubowych. Znajdziecie za to znanych artystów i finalistów telewizyjnych show, m.in. Sax Fightera, współtwórcę utworu “Kawałek podłogi” i inne osoby reprezentujące najwyższą klasę muzyczną w Polsce.

 

Wesele / Dj i Konferansjer

Poznaj naszą ofertę

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiety obejmujące kompleksową obsługę prowadzenia wesela przez DJ’a wraz z profesjonalnym nagłośnieniem oraz dekoracją światłem i ciężkim dymem do pierwszego tańca (taniec w chmurach).

Pakiet White

idealny dla małych wesel do 50 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 24 punktów światła)

Pakiet Silver

idealny dla małych i średnich wesel do 80 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 60 punktów światła)

Pakiet Gold

idealny dla średnich i dużych wesel do 200 osób

DJ / Konferansjer
Nagłośnienie
Dekoracja światłem statycznym
(do 80 punktów światła)
Dynamiczne oświetlenie sceniczne
(8 ruchomych głów, 4 panele Worm White)
Mgła Hazar

OPinie o Art and Show

Co o nas mówią Klienci?

Nasza praca jest dla nas pasją. Kochamy to co robimy, rozwijamy się, z każdym weselem chcemy być lepsi. Poznaj opinie klientów o naszej pracy, sprawdź nas, zobacz kim jesteśmy i jak spełniamy weselne marzenia.

Asia i Maciej

Wesele było epickie.

Marta i Tomek

Było inaczej, lepiej niż się spodziewaliśmy! Art and Show to strzał w dziesiątkę. DJ, który ma pasję, zaangażowanie i doświadczenie. Dobór utworów, niesamowite oświetlenie. Dziękujemy!

Sara i Michał

Dzisiaj już wiemy, że prowadzenie wesela przez DJ’a, Wodzireja to najlepsze co mogło nas spotkać. Zabawa do białego rana, a także te piękne dekoracje światłem. W skrócie, bajkowy klimat w niesamowitej oprawie świateł! Polecamy!

w

Monika i Andrzej

Panowie DJe z Art and Show rozwalili system. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Ich prowadzenia jak i grania. Duże poczucie humoru i bardzo fajny dobór repertuaru. Dziękujemy i polecamy Art and Show.

Monika i Krzysztof

Dziś sama nie wiem co było lepsze, sama zabawa, czy opinie naszych gości, którzy wspominają nasze wesele do dziś. Dziękujemy ekipie Art and Show za wiele wrażeń.