Wedding & Events Agency

Art and Show

Art and Show to pełna kreatywnego działania i energii firma zajmująca się obsługą muzyczną imprez (DJ’e / Wodzireje / Live Act’y z Gwiazdami), dekoracjami światłem oraz kompleksową organizacją imprez okolicznościowych i firmowych.

01. Obsługa muzyczna

Profesjonalna obsługa muzyczna wraz z doświadczonym DJem i wodzirejem, która zachwyci Waszych gości i sprawi, że ten dzień zostanie zapamiętany na zawsze.

02. Dekoracje światłem

Fontazyjne i bajeczne dekoracje za pomocą bogactwa kolorowych świateł o różnym natężeniu zapewnią niesamowite emocje, których nie da się opisać słowami!

03. Ogranizacja imprez

W organizacji imprez liczy się przede wszystkim doświadczenie, wyobraźnia, bezpieczeństwo i rzetelność – cechy stanowiące wizytówkę całego zespołu Art and Show.

Poznaj nas

Z grubsza o Art and Show

Wesela

Realizując usługi na najwyższym poziomie przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę zawierającą m.in.: DJ’a na wesele, dekorację światłem, oświetlenie sceniczne, ciężki dym do tańca w chmurach, czy jako jedyni w Polsce Live Act’y (muzyka na żywo) z Gwiazdami.

Eventy

Bez względu czy to impreza okolicznościowa, studniówka, sylwester czy event firmowy możecie liczyć na kompleksową obsługę muzyczną, prowadzenie przez konferansjera, oświetlenie eventu, czy też dodatkowe atrakcje, które dodadzą emocji wydarzeniu.

 

Organizacja imprez

Aby zaoszczędzić Wasz czas i pieniądze, oraz zapewnić Wam bezpieczeństwo, przygotowaliśmy dla Was ofertę związaną z kompleksową realizowacją eventów. Bez względu czy to ślub, wesele, impreza okolicznościowa, event firmowy możecie liczyć na naszą pomoc.

 

Wszystko zaczęło się od DJ’a na wesele…

DJ Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

Właściciel Art and Show

Swoją przygodę z DJ’owaniem rozpoczął w 1999 roku. Były to czasy, gdy muzykę „wydrapywało” się na czarnych płytach, a miksowanie utworów było nie lada wyzwaniem.  

Wpasowując się idealnie w klimat muzyki klubowej, uzyskał wśród DJ’ów tytuł Vice Mistrza Polski Lata 2002 w kategorii „muzyka klubowa”. 

Potężna dawka budowania parkietowych emocji dała mu solidną podstawę do stworzenia agencji eventowej Art and Show, która obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w regionie, oraz jedyną firmą w Polsce mającą w swojej ofercie Live Act’y z Gwiazdami.

Pasja i Doświadczenie

Art and Show w liczbach

Granie i organizowanie imprez to nasza pasja. Liczby nie są w stanie oddać emocji i tego, co czują Goście naszych Klientów, ale duże doświadczenie przekłada się na to, że znamy branżę od podszewki i wiemy, czego od nas oczekujecie.

Zagranych imprez

%

Zadowolenia

Muzyka, która porywa!

Muzyka, to niewątpliwie najważniejszy element każdej imprezy, dlatego Wasz event musi być przepełniony hitami i poprowadzony w taki sposób, aby każdy wspominał go jeszcze długo po zakończeniu. Gramy wszystko co porywa ludzi na parkiet i zatrzymuje na nim niczym magnes. Nie mamy tutaj ograniczeń co do gatunku muzyki czy określonych utworów, stąd jesteśmy w stanie dopasować muzykę do Was obserwując co dzieje się na parkiecie. Podczas eventu można usłyszeć największe hity lat 80-tych i 90-tych, polskie przeboje, troszkę twistów, swingów i rocka i oczywiście trochę hitów klubowych znanych chociażby z radia, a także rytmów bardziej alternatywnych.

Wyjątkowa oferta

Co nas wyróżnia?

Muzyka, która porywa

Muzyka, to niewątpliwie najważniejszy element każdej imprezy, dlatego Wasz event musi być przepełniony hitami i poprowadzony w taki sposób, aby każdy wspominał go jeszcze długo po zakończeniu. Gramy wszystko co porywa ludzi na parkiet i zatrzymuje na nim niczym magnes. Nie mamy tutaj ograniczeń co do gatunku muzyki czy określonych utworów, stąd jesteśmy w stanie dopasować muzykę do Was obserwując co dzieje się na parkiecie. Podczas eventu można usłyszeć największe hity lat 80-tych i 90-tych, polskie przeboje, troszkę twistów, swingów i rocka i oczywiście trochę hitów klubowych znanych chociażby z radia, a także rytmów bardziej alternatywnych.

Na najwyższym poziomie

Nasza praca to obsługa chwil. Nie tych powtarzalnych, ale tych jednorazowych, wyjątkowych, tych z których wspomnienia zapadają na całe życie. Nie ma tutaj mowy o puszczaniu utworów niczym z “winampa”. Bez względu, czy to wesele, impreza okolicznościowa, biznesowy event czy gala, cała muzyka jest miksowana na żywo. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie budować na parkiecie niepowtarzalną atmosferę na najwyższym poziomie. Oświetlenie zaś jest dostosowane do stylistyki miejsca i rodzaju wydarzenia. Dzięki takim zabiegom sala nabiera magicznego klimatu, który sprzyja pozytywnej atmosferze i wprowadza naszych gości w niesamowity nastrój.

Bajeczne oświetlenie

Tworząc bajkowe eventy zadbaliśmy także o klimat, czyli bajeczne dekoracje światłem. Co za tym idzie, nie używamy jak większość DJ świateł z tworzących „ciapki” na parkiecie. Zależy nam na jakości, dlatego właśnie dysponujemy różnorodnym oświetleniem, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Bez względu, czy to przepiękna sala udekorowana w stylu glamour, rustykalna karczma czy loftowe wnętrze możecie być przekonani, że nadamy temu miejscu niepowtarzalnego klimatu. Dzięki takim zabiegom sala nabierze magicznego klimatu, który sprawi, że i Wy i Wasi goście poczujecie się jak w bajce.

Z klasą i wyczuciem

Obsługując “chwile, które się nie powtórzą” nie możemy sobie pozwolić na faux pas. Właśnie dlatego całość musi być zrealizowana na najwyższym poziomie. Stylowe garnitury, modne muchy, eleganckie stanowisko i co najważniejsze, zabawa i animacje ze smakiem.
Podczas całej zabawy tworzymy kilka animacji, jednak ich ilość jest wyważona i nie jest męcząca dla Was i Waszych Gości. Jeśli chodzi o zabawy i animacje podczas eventu nie zobaczycie żadnych, których scenariusz przekraczałby granice “dobrego smaku”. Co za tym idzie, nie będziecie przeciągać jajek, czy dotykać w niecenzuralny sposób.

Zaplecze techniczne

Wasz event czy wesele składamy z wielu pasujących do siebie elementów, wszystko po to aby finalnie uzyskać wspaniały efekt, który zachwyci wszystkich na sali. W naszej “stajni” znajdziecie tylko najwyższe modele sprzętu renomowanych firm m.in. głośniki Turbosound i RCF, mikrofony Shure i Sennheiser, kontrolery Pioneer DDJ-SZ i 1000, konsola masteringowa Behringer, ruchome głowy typu Spot i Wash, oślepiacze, panele z ciepłym światłem i wiele innych elementów, które zapewniają bezpieczeństwo prowadzonej zabawie. Ponadto dysponujemy także sprzętem zabezpieczającym.

Współpraca z Gwiazdami

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas pracy w najbardziej prestiżowych klubach i współpracy z muzykami grającymi muzykę “na żywo” przygotowaliśmy dla Was ofertę łączącą muzykę miksowaną na żywo przez DJ’a z energetycznymi Live Act’ami tworzonymi przy współpracy ze znanymi artystami. Wszystko po to, aby Wasze wydarzenia, wesela, eventy firmowe i inne nabrały jeszcze więcej magii i emocji. Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy najlepszych polskich muzyków, którzy tworzą najbardziej znane utwory notowane na listach przebojów, m.in. “Mr Zoob feat. Jazzowski – Kawałek podłogi”.